Fred Goes Net

Skuteczny

Program Profilaktyczny

FreD Goes Net (https://programfred.pl/) – program wczesnej interwencji profilaktycznej dla młodzieży w wieku 13-19 lat, która doświadczyła problemów z powodu używania alkoholu, narkotyków oraz tzw. dopalaczy. 

Program realizujemy w atrakcyjnej formie 2-spotkaniowych warsztatów w niewielkich grupach 5-6 -osobowych, z wykorzystaniem podejścia Dialogu Motywującego. 

Celem zajęć jest podniesienie wiedzy uczestników na temat szkodliwości używania substancji psychoaktywnych oraz zachęcenie ich do oceny indywidualnego ryzyka używania tych substancji oraz w efekcie do zmiany postaw i zachowania – ograniczenia używania substancji lub abstynencji. 

Program jest szczególnie pomocny dla osób mających problemy (m.in. z policją lub w szkole) z powodu posiadania bądź używania substancji psychoaktywnych.

Program nie jest skierowany do osób uzależnionych (w takiej sytuacji wskazana jest terapia).

Gwarantujemy całkowitą dyskrecję. Prowadzący zajęcia mają obowiązek zachowania poufności.
Program jest rekomendowany przez Krajowe Biuro ds. Przeciwdziałania Narkomanii. www.programyrekomendowane.pl

Skontaktuj się z nami

Czekamy na ciebie

Pomożemy Tobie

skontaktuj się z Nami

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj»
COPYRIGHT 2019 FREELINE.PL